Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
23 червня 2011 року відбулася робоча зустріч Голови Державної судової адміністрації України Руслана Кирилюка з керівництвом Спільної програми Європейського Союзу та Ради Європи «Прозорість та ефективність судової системи України», де взяли участь керівник Спільної програми ЄС та РЄ «Прозорість та ефективність судової системи України» Оскар Аларкон, радник Програми із правових питань Олексій Гоцул, ІТ консультант Програми Іван Шерстюк, співробітники ДСА України.
Під час зустрічі було обговорено питання автоматизації судів Чернівецької області, прокладення локальних мереж у 403 судах України, проведення тренінгів та семінарів, створення робочої групи з питань інновацій.
Голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк, зокрема, відзначив, що створена робоча група з питань інновацій, до роботи в якій залучено за згодою і представників міжнародних проектів, котрі співробітничають з ДСА України, має на меті впровадження інноваційних моделей організаційного забезпечення роботи суду на базі поєднання сучасних концепцій адміністрування суду та новітніх інформаційних технологій.
За результатами обговорення виконаних заходів та перспективних напрямків роботи учасники зустрічі відзначили успішність заходів, котрі відбуваються в рамках Спільної програми Європейського Союзу та Ради Європи «Прозорість та ефективність судової системи України» та відзначили потребу продовження такої плідної співпраці.
Довідково: Спільна програма Європейської Комісії та Ради Європи «Прозорість та ефективність судової системи України»
Спільна програма розпочала діяльність у червні 2008 року та триватиме до липня 2011 року. Бенефіціар Спільної програми - Вища рада юстиції України. Реципієнтами Спільної програми є – Державна судова адміністрація України, Академія суддів України, Міністерство юстиції України, Верховний суд України, Вищий адміністративний суд України, Вищий господарський суд України, Комітет з питань правосуддя ВРУ, Спілка адвокатів України, Рада суддів України, Національна комісія із зміцнення демократії та утвердження верховенства права, Вища кваліфікаційна комісія суддів України, ДП «Інформаційні судові системи».
Цілі та зміст – надання допомоги у процесі формування незалежної безсторонньої ефективної та професійної судової влади.
Проект має на меті сприяти вдосконаленню діяльності органів судівництва. Зокрема, проект спрямований на перетворення української судової влади в прозору, справедливу, доступну для всіх громадян судову систему, що ефективно та прозоро функціонує для громадян і громадянського суспільства, а також на удосконалення системи підвищення кваліфікації суддівських кадрів.
Проект спрямований на суддів, прокурорів, адвокатів, секретарів судів, адміністративний та викладацький склад навчальних закладів для суддів і обвинувачів.