Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
9 червня 2011 року відбулась робоча зустріч Голови Державної судової адміністрації України – Руслана Кирилюка з представниками Проекту USAID «Україна: верховенство права» – експертом США – Кертісом Де Клу та менеджером з програм автоматизації – Сергієм Сученко.
Також у зустрічі взяли участь представники Державної судової адміністрації України. Зокрема, помічник Голови – Андрій Малєєв та головний спеціаліст сектору міжнародного співробітництва та взаємодії зі ЗМІ Інна Цимбал.
Під час зустрічі було обговорено результати аналізу та оцінки системи електронного документообігу, питання подальшого вдосконалення існуючої системи та усунення недоліків у її роботі, а також визначено склад та завдання робочої групи з удосконалення програми «Документообіг загальних судів».
Голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк подякував керівництву та експертам Проекту «Україна: верховенство права» за дослідження КП «ДЗС» та зауважив на необхідності подальшої співпраці.
Представники Проекту USAID «Україна: верховенство права» підтвердили готовність надати підтримку в організаційному забезпеченні діяльності Робочої групи з удосконалення системи електронного документообігу загальних судів.
Довідково: «Україна: верховенство права» є проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Реалізація Проекту USAID «Україна: верховенство права» розпочалася в квітні 2006 року. Перший етап Проекту тривав 18 місяців, другий етап розпочався у жовтні 2007 року і триватиме до вересня 2011 року. Проект спрямований на посилення верховенства права, а також підвищення рівня обізнаності суспільства про суть і про хід судово-правової реформи. Проект має дві основні мети: підвищення прозорості судової системи, а також ухвалення стратегії і здійснення реформи законодавства на основі верховенства права і боротьби з корупцією.
Для досягненнях своєї мети Проект тісно співпрацює з Секретаріатом Президента України, Міністерством юстиції України, Національною комісією із зміцнення демократії та утвердження верховенства права, Верховною Радою України, Верховним Судом України, Вищим адміністративним судом України, Державною судовою адміністрацією України, Національною школою суддів України та ін.
Проектом означено виконання 5 завдань. Серед них — підвищення рівня правової обізнаності громадськості, а також рівня кваліфікації суддів і працівників судів і визначення проблем, негайне рішення яких сприятиме прозорості в судовій системі.