Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
1 грудня 2010 року відбулося підсумкове розширене засідання Керівного комітету Українсько-канадського проекту судової співпраці.
Під час засідання було обговорено результати діяльності Українсько-канадського проекту. Зокрема, розглянуто досвід роботи судів, обраних Українсько-канадським проектом модельними, а також заходи, проведені в рамках Проекту, – семінари, конференції, візити.
Директор Українсько-канадського проекту судової співпраці Олег Шаков провів презентацію-звіт за 2009-2010 роки про діяльність Проекту та відзначив низку успіхів та досягнень.
Голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк подякував представникам Проекту за здійснені заходи, в рамках яких отримано вміння і навички головами судів, суддями, керівниками, працівниками апарату судів, фахівцями Державної судової адміністрації України, Академії суддів України під час проведення різного роду тренінгів, навчань, семінарів, конференцій, візитів.
Учасники засідання досить високо оцінили діяльність Українсько-канадського проекту судової співпраці та одноголосно підкреслювали необхідність продовження такого Проекту.
Проте керівник Канадської Агенції з міжнародного розвитку в Україні (SIDA) Каті Чаба повідомила, що кошти Канадської агенції міжнародного розвитку вичерпано до березня 2012 року, а продовження подібного проекту буде можливим лише після цього терміну. Водночас, керівник Канадської Агенції з міжнародного розвитку в Україні поінформувала присутніх про можливе співробітництво в рамках іншого проекту між Академією суддів України та Національним інститутом суддів Канади, що має розпочатися десь за півроку.
Довідково:
Метою Українсько-канадського проекту судової співпраці є сприяння зміцненню верховенства права в Україні шляхом удосконалення і зміцнення незалежності, ефективності, прозорості та доступності судової системи та суддів.
Другий етап Українсько-канадського проекту судової реформи розрахований на 4 роки, який розпочато у листопаді 2006 року.
Основними завданнями проекту є покращення доступу до судової системи через модельні суди, зміцнення навчального потенціалу Академії суддів України, розширення поінформованості громадськості про роль судочинства в Україні, а також покращення донесення до громадян інформації та якості здійснення правосуддя.
Канадська агенція міжнародного розвитку є урядовою організацією, яка фінансує проекти з розвитку та програми технічної співпраці у різних країнах світу, підтримує сталий розвиток у країнах, що розвиваються, а також у країнах перехідного періоду, задля створення більш безпечного, заможного та справедливого життя.